Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania:

  • Realizacja zleconych projektów
  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji i dokumentów
  • Rejestrowanie faktur, przygotowywanie pism, sprawozdań i raportów
  • Organizowanie wyjazdów służbowych
  • Obsługa interesantów, przyjmowanie gości
  • Dbanie o wystrój, porządek i zaopatrzenie
  • Załatwianie spraw urzędowych

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Świetnej organizacji pracy
  • Umiejętności w wywieraniu wpływu na innych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Biegłości w obsłudze programów Word, Excel i Power Point

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku uzależnionego od wyników pracy
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i dodatki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

Jesteś zainteresowana/y?

Miejsce pracy:

Chrząstowice

Zmiany:

8-16

Wynagrodzenie:

podstawa + premia

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post