Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania:

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych na rynku włoskim
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych (praca w delegacji zagranicznej ok. 50% czasu)
  • Prezentowanie produktów, przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka polskiego i języka włoskiego
  • Znajomości języka francuskiego, angielskiego, niemieckiego, czeskiego lub rosyjskiego (mile widziane)
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów/usług na rynkach zagranicznych (preferowane w branży budowlanej)
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Zdolności negocjacyjnych
  • Nastawienia na realizację celów, samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku uzależnionego od wyników pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników
  • Wdrożenie do samodzielnej pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

Jesteś zainteresowana/y?

Miejsce pracy:

Chrząstowice 50%, delegacje zagraniczne 50%

Zmiany:

8-16

Wynagrodzenie:

podstawa + dodatek uzależniony od wyników pracy

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post