Twój zakres obowiązków:

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych (obszar do ustalenia)
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, raportowanie aktywności
  • Planowanie budżetu, przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marek produktowych

Nasze wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego i dodatkowego: niemieckiego lub hiszpańskiego lub francuskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie oferującej materiały budowlane
  • Doświadczenie sprzedażowe w formule B2B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie UoP lub B2B (decyzja pracownika), w firmie produkcyjno-handlowej, będącej częścią Grupy Kingspan
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dającą możliwość częstych wyjazdów zagranicznych
  • Benefity pozapłacowe (dopłata do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus;opcję ubezpieczenia na życie; dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo i elektronicznego pulpitu pracownika; możliwość korzystania z roweru lub hulajnogi elektrycznej)
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

Miejsce pracy:

HO + delegacje

Zmiany:

8-16

Wynagrodzenie:

podstawa + premia

Corotop

Miło nam ogłosić, że od 01.09.2023 funkcjonujemy jako Corotop Spółka Akcyjna.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej nowej, oficjalnej stronie: www.corotop.com.pl

28 lat jako CB S.A., przed nami wiele kolejnych jako Corotop S.A.

Dziękujemy!