Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania na stanowisku:

  • Transport surowców i materiałów gotowych (włókniny, siatki, maty, membrany) wózkiem widłowym z/na magazyn
  • Pakowanie i zabezpieczanie palet, kartonów
  • Kompletowanie zamówień do wysyłki
  • Kontrola stanów magazynowych

Oczekujemy:

  • Praktycznego doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • Uprawnień UDT do kierowania wózkami widłowymi
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie – podstawa 3000 zł brutto + premia akordowa
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody pieniężne za polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i dodatki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników

Jesteś zainteresowany?

Miejsce pracy:

Chrząstowice k. Opola

Zmiany:

2-zmiany (6-14, 14-22)

Wynagrodzenie:

3500-4500 zł brutto

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post