Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Wydawanie surowców na produkcję i odbiór wyrobów gotowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Komplementacja zamówień do wysyłki
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

  • Praktycznych umiejętności i uprawnień UDT do kierowania wózkami jezdniowymi
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem) na 3 zmiany

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę w międzynarodowej firmie zwracającej uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy – umowa bezpośrednio z pracodawcą
  • Konkurencyjne i terminowo wypłacane miesięczne wynagrodzenie z premią i dodatkami w wysokości od 5700 zł brutto (Magazynier) do 6500 zł brutto (Lider)
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy
  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo, dostęp do pulpitu pracownika w programie Enova 365)
  • Nagrody finansowe za przeszkolenie nowego pracownika, pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

Miejsce pracy:

Ozimek

Zmiany:

3

Wynagrodzenie:

5700-6500 zł brutto/mc

Corotop

Miło nam ogłosić, że od 01.09.2023 funkcjonujemy jako Corotop Spółka Akcyjna.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej nowej, oficjalnej stronie: www.corotop.com.pl

28 lat jako CB S.A., przed nami wiele kolejnych jako Corotop S.A.

Dziękujemy!