Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania na stanowisku:

  • Ustawianie i monitorowanie pracy wybranych maszyn produkcyjnych (maszyny tkackie)
  • Wykrywanie usterek, usuwanie awarii
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze utrzymania ruchu
  • Umiejętności z obszaru mechaniki i budowy maszyn (mile widziana znajomość maszyn tkackich)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (praca bez pośredników)
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia (10,50 lub 11,00 EUR brutto
  • Nagrodę wydajnościową – dodatkowe 0,50 EUR brutto do każdej godziny pracy
  • Dodatki finansowe za pracę w godzinach nocnych
  • Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym w odległości 10 minutowego spaceru od zakładu (potrącenie podatkowe w wysokości ok. 80 EUR/miesiąc)
  • Możliwość długotrwałego zatrudnienia

Miejsce pracy:

Ohorn k. Drezna/Niemcy

Stawka:

10,50-11,00 EUR brutto/h

Tryb pracy:

3 zmiany (poniedziałek-piątek)

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie poprzez przycisk:

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post