Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania:

  • Obsługa maszyn i zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej (proces ekstruzji i  laminacji membran dachowych)
  • Bieżący monitoring parametrów technicznych oraz jakościowych wytwarzanego produktu
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Dbanie o stan techniczny, czystość, porządek i przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Operatora maszyn produkcyjnych
  • Nastawienia na długotrwałą współpracę (szkolenie na stanowisku trwa ok 3 miesięcy)
  • Gotowości do pracy na 3 zmiany, również w weekendy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasny system płac i awansów wewnętrznych
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • System szkoleń wstępnych i stanowiskowych pod okiem wybranych pracowników tzw. mentorów
  • Indywidualnie dopasowaną ścieżkę rozwoju zawodowego (w zależności od predyspozycji)
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i dodatki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Pracę w jednej z najlepszych firm w swojej branży – posiadamy wszystkie dostępne technologie produkowania laminatów i membran

Jesteś zainteresowany?

Miejsce pracy:

Ozimek

Zmiany:

3 zmiany, również w weekendy

Wynagrodzenie:

3500-5000 zł/mc

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post