Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn do konfekcji i impregnacji (produkcja siatek podtynkowych)
  • Bieżący monitoring parametrów technicznych oraz jakościowych wytwarzanego produktu
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Dbanie o stan techniczny, czystość, porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Operatora maszyn produkcyjnych
  • Umiejętności obsługi wózka widłowego
  • Gotowości do pracy na 3 zmiany, w systemie 6 dni pracy + 2 dni wolnego, itd.
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (praca bez pośredników)
  • Stawkę godzinową 9,75 EUR brutto
  • Nagrodę za wykonanie dziennej normy – dodatkowe 0,50 EUR brutto do każdej godziny
  • Dodatki finansowe za pracę w godzinach nocnych, niedziele i święta
  • Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym w odległości 10 minutowego spaceru (potrącenie podatkowe w wysokości ok. 80 EUR/miesiąc)
  • Możliwość długotrwałego zatrudnienia

Miejsce pracy:

Ohorn k. Drezna/Niemcy

Stawka:

9,75 EUR brutto/h

Tryb pracy:

3 zmiany (6 dni pracy, 2 dni wolnego)

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie poprzez przycisk:

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post