Telefon: +48 512 461 466

By: m.urbaniec0 comments

Zadania:

  • Obsługa maszyny lub linii konfekcyjnej (możliwość pracy na różnych stanowiskach w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • Nadzorowanie procesu przewijania materiału (membrany, siatki, maty, folie, włókniny) z dużych rolek na małe
  • Obsługa modułu drukującego logo na produkcie (zakładanie wzornika, wymiana farby)
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Dbanie o stan techniczny, porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane)
  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-06)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u stabilnego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia) na poziomie od 4200 do 5000 zł brutto
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Luxmed, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników

Jesteś zainteresowany?

Miejsce pracy:

Chrząstowice

Zmiany:

6-14, 14-22, 22-6

Wynagrodzenie:

4200-5000 zł/mc

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post