Telefon: +48 512 461 466

By: m.urbaniec0 comments

Zadania:

  • Obsługa maszyny konfekcyjnej (tzw. przewijarki), której zadaniem jest przewijanie dużych rolek materiałowych (membrany, siatki, maty, włókniny) na mniejsze
  • Obsługa modułu drukującego – zakładanie wzornika, dolewanie farby, dbanie o odpowiednią jakość nadruku, czyszczenie drukarki
  • Obsługa wózka widłowego – przywożenie surowca z magazynu, zakładanie rolek na maszynę
  • Raportowanie wyników pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-06)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie na poziomie do 4500 zł brutto
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Możliwość zapoznania się ze stanowiskiem pracy podczas spotkania rekrutacyjnego

Jesteś zainteresowany?

Miejsce pracy:

Chrząstowice

Zmiany:

6-14, 14-22, 22-6

Wynagrodzenie:

do 4500 zł/mc

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post