Telefon: +48 512 461 466

By: Marcela Kowanda0 comments

Zadania:

  • Tworzenie efektywnych planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia sprzedażowe (potrzeby) i możliwości produkcyjne (zasoby)
  • Analizowanie dostępności surowców, zasobów ludzkich i technicznych możliwości parku maszynowego
  • Monitorowanie ustalonego harmonogramu, inicjowanie działań korygujących, replanning
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach planistycznych, w tym S&OP
  • Nieustanne doskonalenie procesu planowania pod kątem narzędzi i przepływu informacji

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomości narzędzi planistycznych i zaawansowanej znajomości programu excel
  • Predyspozycji osobowościowych do wykonywania pracy planisty, w tym bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności radzenia sobie ze stresem, asertywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i wyników pracy
  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i dodatki okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Wdrożenie do samodzielnej pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników
  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

Jesteś zainteresowany/a?

Miejsce pracy:

Ozimek

Zmiany:

8-16

Wynagrodzenie:

do ustalenia

Masz pytania?

+48 512 461 466

Zadzwoń do nas

Related post